امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 23 July , 2024
امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳

جباری یک شخص نیست یک تفکر جمعی است که فقط به مردم مهلا وابسته است

اگر بخواهیم با دیدگاهی تخصصی به انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه مسجدسلیمان هفتکل لالی و اندیکا بنگریم باید روی دادن اتفاقاتی جدید را در این‌ حوزه بزرگ جغرافیایی و تاریخی بختیاری بینظیر دانست.

25 اسفند 1402

همه ما همشهری هستیم

از فرمایشات مقام معظم رهبری که باید برای همه فصل الخطاب باشد : اگر عده ای دنبال حاشیه سازی هستند، شان ورود مراجع ذی مدخل است

21 اسفند 1402

سلام بی سلام

بعضی از سلام ها از همان ابتدا بوی خداحافظی می‌دهند . بعضی سلام ها ظرفی خالی اند و بعضی پر

18 اسفند 1402

نامه سرگشاده به شورای نگهبان:

چه‌ کسی مسئول صیانت از آرای مردم مسجدسلیمان است؟ / آیا مردم دروغ میگویند؟

نتایج آرای اعلام شده در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، محل اختلاف نظر شدید مردم وناظران است، فاصله تعداد رای ظاهری نماینده ادوار و شخص معرفی شده به عنوان پیروز رقابت با دکتر جباری نفر دوم تنها ۲۴۵ رای است، در حالیکه همه شواهد نشان از استقبال پرشور مردم و پیروزی جباری در انتخابات را داشت، در مسجدسلیمان فضای افکارعمومی این است که خواست و اراده ی مردم برای یک انتخابات عادلانه و صیانت از آرایشان محقق نشده است.

17 اسفند 1402

سبد آرای دکتر جباری نشان داد که مردم مسجدسلیمان از مرزهای طایفه گری و قوم گرایی گذر کرده اند

رای پاک از دل پاک خارج میشود و به صندوق انداخته میشود . در این انتخابات نیز مردم نه با تعرفه بلکه با دلهایی پر از صداقت و پاکی پای صندوق های رای رفتند تا برگ دوم تارخ خود را برای تغییری بزرگ ورق بزنند.

12 اسفند 1402

مردم آگاه باشند خرید رای شما یعنی فروش رایگان محرومیت برای ۴ سال آینده

دکتر رضا جباری کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه مهلا ضمن تشکر از مشارکت مردم در این انتخابات گفت : انتخاب مردم هر چه باشد برای بنده قابل احترم است و میزان در کلیه انتخابات نظام جمهوری اسلامی رای ملت است و چه من در این انتخابات پیروز شوم و چه نشوم انتخاب مردمم است .

11 اسفند 1402

اعلام حمایت سازمان متخصصین و مدیران ایران از کاندیداتوری دکتر رضا جباری

به گزارش ستاد رسانه ای دکتر رضا جباری از مسجدسلیمان ، عصر دیروز چهارشنبه 9 اسفند ماه 1402 ، سازمان متخصصین و مدیران ایران طی بیانیه ای رسمی از کاندیداتوری دکتر رضا جباری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام حمایت کرد.

10 اسفند 1402

خدمات ۱۷ ساله دکتر جباری پزشک خیر و جوان به مردم زادگاهش مسجدسلیمان و جامعه بزرگ بختیاری

پزشک جوانی که از حدود ۱۷ سال پیش بخاطر تعهد و عهدی که با خود بسته بود شروع به ویزیت بیماران نموده، بدون نگاه منفعت‌طلبانه افراد بسیاری را در سراسر کشور معالجه کردند. و محدوده خدمات ایشان یک جغرافیای خاصی نبوده بلکه نگاهش همه مردم ایران و بویژه جامعه بختیاری نشین و لر تبار بوده است.

03 اسفند 1402

تبلیغات حدود ۱۵ هزار نامزد انتخابات مجلس از ساعت ۲۴ چهارشنبه آغاز شد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور با اعلام اینکه امروز اسامی حدود ۱۵ هزار نامزد تایید صلاحیت شده براساس قانون به فرمانداری ها ابلاغ و آگهی آن منتشر خواهد شد، گفت: ازساعت یک دقیقه بامداد پنجشنبه رقابت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد و تا ۸ صبح روز دهم اسفند ادامه خواهد داشت.

03 اسفند 1402

دکتر رضا جباری کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا :

در صورت انتخاب ،از حضور بسیار پررنگ تر از زنان توانمند در سمت های مختلف مدیریت شهری و بانوان ورزشکار در ۴ شهرستان حمایت قاطع خواهم نمود

در تمامی ادوار مجلس و در 4 حوزه انتخابیه مطلقا از ظرفیت های زنان در مدیریت شهری و نیز از بانوان ورزشکار  استفاده و حمایت نشده است و نمیتوان با ذکر مواردی معدود مدعی کار در این حوزه باشیم  و این خود یک تبعیض فاحش در این باره می باشد.

02 اسفند 1402

آیا حضور دکتر جباری در صحنه انتخابات با منافع مردم در تضاد است یا تهدیدی برای منفعت طلبان

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب نماز جمعه این هفته تهران در خطبه‌‌های دوم این نماز ضمن گرامیداشت عید غدیر و تشکر از مردم به دلیل بزرگداشت پرشکو این عید، گفت: آفرین بر شما که در عصر خودتان به خوبی فهمیدید که بیعت با غدیر، بیعت با ولایت فقیه است و سنگ تمام گذاشتید.

01 اسفند 1402

از پوشیدن لباس عمل تا پوشیدن جامه عمل

شاید تیتر مطلب کمی انسان را به فکر فرو برد اما فرقش زمین تا آسمان است چرا که وقتی کسی لباس اتاق عمل را به عنوان یک پزشک جراح می پوشد در مقابل جان انسانی که قرار است با علم و هنر خود نجاتش دهد تعهد داده است .

30 بهمن 1402